HİZMETLERİMİZ

Nesa HavacılıkHİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Tasarım

Zorlukların üstesinden gelmek ve çözümler üretebilmek için doğru kaynakları kullanmak gerekir. Uzun süredir sektörde edindiğimiz tecrübeler ve bilgilerle, farklı platformlarda zorlu çalışma gereksinimleri için yenilikçi sistemleri geliştirecek mühendislik uzmanlığına sahibiz. Alanında uzman ekibimizin gelişmiş mühendislik yaklaşımı ile uygun maliyetli, kaliteli ve rekabetçi tasarımlarla çözümler üretmekteyiz.

Entegrasyon ve Test

Entegrasyon süreçlerimiz yüksek kalitede ve yüksek nitelikli sistemleri zamanında üretmek için montaj ve test prosedürlerinin en iyi şekilde uygulanmasını sağlar. Zorlu ortamlarda, zorlu gereksinimleri karşılamak için özelleştirilmiş test ekipmanı tasarlama ve geliştirme yeteneğimiz, müşterilerimize yüksek kalitede çözümler sunmamızı sağlar. Nesa Havacılık tarafından üretilen bileşenlerin/sistemlerin çoğu, %100 nihai kabul testi gerektiren kritik ürünlerdir. Bu testleri icra etmek için yüksek kalitede ve bileşene/sisteme göre özelleştirilmiş test sistemleri ile süreçler yürütülür.

Üretim

İleri teknolojik üretim altyapısı ile farklı üretim metotlarını bir araya getiriyoruz. Bünyemizde ve alanında uzman tedarikçilerimiz ile “zor olanı” üretiyoruz. Yalın üretim prensibi ve alanında uzman ekibimiz ile, yüksek kaliteyi rekabetçi fiyatlarla sunabiliyoruz.